O nás

Hledání dobrodružství začíná za řídítky motocyklu Harley-Davidson®. Každý víkend může být vzrušující. Každodenní dojíždění může být úžasná zábava. Harley-Davidson® ti otevře nové obzory. Ničím nerušená svoboda. V plné kráse a velikosti.

 

 

Proto jsme tady pro Vás – a to od roku 2003.

 

 

Naše dealerství splňuje všechny standardy a přísné normy. Plně vybavený servis je schopný provést jakýkoliv záruční i pozáruční servis, úpravy i zakázkové přestavby. Naši mechanici jsou pravidelnými účastníky na mezinárodních školeních, konaných v servisních školících střediscích mateřské firmy. Servis je vybaven nejmodernějším nářadím a diagnostikou.

Prodejna nabízí téměř veškerý sortiment z produkce Harley-Davidson®. Již dávno se nejedná jen o motocykly a jejich náhradní díly. Dnes je v nabídce snad úplně vše… V prodejně nenaleznete pouze značkové oblečení pro jízdu a volný čas, dárkové předměty, hračky, věci denní potřeby, ale i módní doplňky pro vaše čtyřnohé miláčky. V současné době Harley-Davidson® uspokojí potřeby novorozence i seniora… Při prodeji motocyklů, výběrů dílů, doplňků a oblečení jsme připraveni vám podat odbornou radu.

Naše prodejna

V roce 2007 a 2008 jsme získali prestižní ocenění jako 2. nejúspěšnější dealer v Evropě.

Žádáte-li kvalitní, profesionální servis a služby – obraťte se na odborníky oceněné továrnou Harley-Davidson®.

Adresa

Jana Černého 31/16, 503 41 Hradec Králové

}

Otevírací doba

Po - Pá 09:00 až 17:00, So - Ne zavřeno

Prodej oblečení, doplňků a internetové objednávky

+420 777 710 079

info@harley-davidson-hradec.cz

Prodej nových a ojetých motocyklů

+420 774 426 075

moto@harley-davidson-hradec.cz

Prodej náhradních dílů, příslušenství k moto a servis

+420 777 055 582

dobra@harley-davidson-hradec.cz

Napište nám

14 + 13 =