Nakupte nad 5 000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Pánská bunda Quest Triple Vent System Jacket

Kód: 98127-22EM/XL
Neohodnoceno
18 585 Kč
Skladem (1 ks)
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud jde o hierarchii jezdeckého vybavení, naše bunda Quest Triple Vent System je vrcholem. Vaše jízda bude vládnout nepříjemné předpovědi díky voděodolné konstrukci s utěsněnými švy s výztuhami 900 denier a spoustě dalších funkčních atributů, jako je patentovaný systém Triple Vent pro přizpůsobené chlazení a možnost připojení bundy ke kalhotám. Ale jeho nejpozoruhodnějším rysem jsou jeho revoluční chrániče RHEON schválené CE s adaptivním lehkým pocitem, který inteligentně zesílí při nárazu. Udržujte hlavní věc v chodu shora dolů – připojte tuto bundu k našim jezdeckým kalhotám Quest.
• Stay Cool: Patentovaný systém Triple Vent pro přizpůsobené chlazení.
• Stay Dry: Vodotěsné a utěsněné. Vnitřní bouřková klapka.
• Fit & Mobility: Akce zpět. Kloubové, předem zakřivené rukávy. Nastavitelné popruhy na pažích a vpředu v pase. Límec na patentky.
• Materiály: 100% polyesterové plátno s vyztužením 900 denier na ramenou a loktech. Podšívka ze 100% polyesterové síťoviny. Polyester Coolcore ® podšívka krku a manžety.
• Zapínání: Přední dvoucestný zip.
• Kapsy: Kapsy na ruce a náprsní kapsy. Jedna vnitřní kapsa na zip s portem na média.
• Další vlastnosti: Obsahuje chrániče schválené CE na ramenou, loktech, hrudi a zádech. Vyztužené lokty a ramena. Airprene rolovací límec a chránič krku pro větší pohodlí při jízdě. Možnost připojení bundy ke kalhotám.
• Designové detaily: Zapínání na suchý zip.
• Grafika: Rozměrový tisk.
• Certifikace: Certifikováno podle EN 17092-4:2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola