H.O.G.® Chapter

HOG® nebo H.O.G.® nebo-li Harley Owners Group® znamená v překladu Klub majitelů motocyklů Harley – Davidson®.

Klub vznikl v roce 1983 díky společnosti Harley – Davidson® Motor Co. Továrna také vytvořila stanovy a pravidla, která platí pro členství v tomto celosvětovém klubu.

Členem se může stát každý, kdo vlastní motocykl Harley – Davidson®. Každý, kdo si u autorizovaného dealera zakoupí nový motocykl, stává se automaticky na dobu jednoho roku plnoprávným členem. Po roce dostává každý člen možnost své členství prodloužit a to buď o další rok nebo si předplatit doživotní členství tzv. Life Membership.

Hlavní podstatou tohoto klubu je zvyšovat nadšení a radost z jízdy na motocyklech Harley – Davidson®. Protože přes veškerou modernizaci nelze ještě přeci jenom přejet na motorce z jednoho konce světa na druhý po své ose – fungují za přispění lokálního dealera místní sdružení, která se nazývají Chaptery. Ty jsou zde proto, aby chlapíci na strojích Harley – Davidson® nebyli nuceni jezdit na srazy až do Milwaukee, kde v roce 1903 tato legendární značka spatřila světlo světa.

Takhle si v místě svého Chapteru pořádají výlety a když se chtějí družit, vyrazí si do ciziny.

Mezi sebou se členové HOG®poznají podle nášivky na zádech a podle domovenky / např. HRADEC KRALOVE CZECH REP. CHAPTER, Ostrava Chapter – Czech Republic, Praha Chapter – Czech Republic /. V prvním roce měl HOG® 33 tisíc členů. V roce 1985 měl již 60 tisíc členů a během roku vzniklo 49 nových Chapterů. Není proto divu, že při desátém výročí HOG® v roce 1993 bylo již 805 Chapterů a více než 233 tisíc členů. V současnosti HOG® sdružuje již přes milion dvěstě tisíc členů po celém světě!

Náš chapter

Vážený příznivče motocyků Harley-Davidson,

můžeme Ti s radostí oznámit, že byl založen a oficiálně registrován Hradec Králové Czech Rep. Chapter, při sponzorujícím dealerovi TROJA MOTO, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové.

Založením chapteru vzniká platforma pro klubovou činnost, která zahrnuje pravidelná setkání, pořádání společenských akcí, ale to hlavní – společné vyjížďky a výlety na motocyklech Harley-Davidson®. Během roku by hlavní vlastní akce chapteru měly zahrnovat první a poslední míli a hlavní letní sraz. Mimo těchto vlastních akcí či akcí spřátelených klubů (Chapter Praha, Chapter Brno, Chapter Plzeň, Harley-Davidson Club Praha a Harley-Davidson Club Brno) budeme organizovat i vyjížďky na zahraniční akce typu HOG® Europen Rallye, Bike Week Faaker See, atd.

Byli bychom velice rádi, kdyby i Ty jsi přijal/a naše pozvání, stát se členem našeho chapteru. Základní podmínkou, jak se stát členem chapteru, je být majitelem motocyklu Harley-Davidson®, být platným členem HOG® (což je u majitelů nových motocyklů na rok automatické a zdarma) a podat vyplněnou přihlášku, kterou získáš v sídle našeho dealerství. Členství v našem chapteru je zdarma. Nezavazuje k žádným povinnostem a jeho smyslem je umožnit setkání lidí, kteří chtějí zažít radost z jízdy.

Těšíme se na Tebe a přejeme mnoho šťastných kilometrů za řidítky americké legendy Harley-Davidson®.

Team společnosti Harley-Davidson® Hradec Králové

Chapter Hradec Králové vyrazil na 3týdenní cestu po USA.

Adresa

Jana Černého 31/16, 503 41 Hradec Králové

}

Otevírací doba

Po - Pá 09:00 až 17:00, So - Ne zavřeno

Prodej oblečení, doplňků a internetové objednávky

+420 777 710 079

info@harley-davidson-hradec.cz

Prodej nových a ojetých motocyklů

+420 774 426 075

moto@harley-davidson-hradec.cz

Prodej náhradních dílů, příslušenství k moto a servis

+420 777 055 582

dobra@harley-davidson-hradec.cz

Napište nám

13 + 10 =